موتور شبکه اجتماعی yoolink

همه ما در جامعه ای که در آن زندگی می کنیم ، نقش های مختلفی بر عهده داریم . مثل نقش ما در خانواده ، در محل کار ، در مدرسه یا دانشگاه ، در باشگاه ورزشی ، در انجمن فرهنگی و بسیاری از گروه های کوچک و بزرگ دیگر که ما در آن نقشی بر عهده داریم .

yoolink به ما کمک می کند تا برای هرکدام از این گروه ها یک دنیای منحصر بفرد خلق کنیم ، دنیایی که قواعد و شرایط مخصوص خودش را دارد . yoolink اعضای دنیای جدید را از همیشه به هم نزدیک تر می کند و به ما این امکان را می دهد تا مرزهایمان را گسترش دهیم ، بدون محدودیت و تا جایی که دوست داریم .

yoolink
yoolink

موتور شبکه اجتماعی yoolink یک نرم افزار است که بر اساس اصول مهندسی طراحی و پیاده سازی شده است . yoolink نسل جدیدی از شبکه های اجتماعی را تولید می کند که برای اهداف تجاری ، سازمانی و فرهنگی بوجود آمده اند .

شبکه های اجتماعی که از yoolink قدرت گرفته اند اهدافی ورای سرگرمی خواهند داشت . این نسل از شبکه ها به سازمان ها و کسب و کار ها این امکان را می دهند تا بتوانند بیشترین تعامل را با مخاطبان شان داشته باشند . اعضای این دنیای جدید به یکدیگر نزدیک خواهند بود ، نزدیک تر از همیشه .

ورود به وبسایت