نرم افزار مدیریت کسب و کار ویبان

نرم افزار مدیریت فرآیند های کسب و کار ویبان ، به شما کمک می کند تا فرآیند هایتان را به صورت مدرن و آنلاین مدیریت کنید . هر لحظه ، هر کجا که باشید از آنچه در کسب و کارتان رخ می دهد مطلع شوید و می توانید کسب و کارتان را تا هر کجا که می خواهید گسترش دهید . ویبان به مدیریت بسیاری از بخش های کسب و کارتان کمک می کنید ، از مدیریت مشتریان ، بازاریابی و اطلاع رسانی گرفته تا مدیریت فرآیندهای مربوط به فروش و منابع انسانی .

با ویبان شما می توانید نظارت کاملی بر روی مشتریان تان داشته باشید . شما می توانید اطلاعات شخصی ، سوابق خرید و یا سوابق خدمت رسانی به مشتریان تان را کنترل کنید . ویبان به شما کمک می کند تا با امکاناتی مانند سیستم سفارش و پیگیری ، صدور فاکتور ، صدور فرم و... بتوانید خدمات تان را بهتر و سریعتر به مشتریان تان ارائه دهید .

سرویس های کسب و کار ویبان ابزارهای کاربردی و تخصصی هستند که به شما کمک می کنند تا برخی از فرایندهای روزانه تان را خیلی سریع‌تر و با بازدهی بیشتری انجام دهید. بسته به نوع کسب و کارتان می توانید از سرویس های مختلف ویبان استفاده کنید.

ویبان
ویبان

از آن جایی که ویبان Responsive است - حتی سیستم مدیریت آن - علاوه بر لپ تاپ یا کامپیوتر رو میزی تان ، با تبلت یا تلفن همراهتان هم می توانید ویبان را مدیریت کنید و به همه بخش های آن دسترسی پیدا کنید .

این امکان صرفا جهت رفع نیاز های اولیه نیست ، بلکه یک سیستم کامل برای مدیریت ویبان از طریق همه دستگاه ها به خصوص موبایل و تبلت است . شما می توانید در هر زمان و در هر کجا که هستید کسب و کارتان را مدیریت کنید !

ورود به وبسایت