درباره ما

ما کی هستیم؟

ما کی هستیم

ما شبدیز هستیم ! درست انجام دادن کار ها قانون ماست . ما به شما کمک می کنیم مشکلات تان را حل کنید و از آن ها فرصت های جدیدی بسازید.ما تکنولوژی را به خدمت شما در می آوریم و به شما کمک می کنیم تا دارایی ارزشمند را در بازار امروز ذخیره کنید . ما به شما کمک می کنیم زمان را ذخیره کنید و این کار را به سادگی انجام دهید.

درباره شبدیز

درباره شبدیز

شبدیز در سال 1390 با تمرکز بر تولید نرم افزارهای کاربردی شروع به کار کرد و حالا با گذشت چند سال توانسته ایم گامهای محکم وموثری در زمینه تولید نرم افزارهای کاربردی برداریم .

چرا شبدیز ؟

چرا شبدیز

اگر شما روزی تصمیم گرفتید تا کوه دماوند را به انگشت اشاره تان بلند کنید ، ما نرم افزاری برای شما می سازیم که بتوانید با دو حرکت این کار را انجام دهید. سادگی اصل مهمی است که در شبدیز به آن احترام می گذاریم . شما با محصول ما باید بتوانید به سرعت مشکلات تان را برطرف کنید و البته به سادگی این کار را انجام دهید. در کنار کارایی و سادگی ما به زیبایی نیز اعتقاد داریم ، اینجا بود که با هم افزایی هنر و مهندسی توانستیم محصولاتی قدرتمند ، زیبا و ساده تولید کنیم.

تیم شبدیز

تیم شبدیز

تیم شبدیز از افراد متخصص و موفق در زمینه های مختلف تشکیل شده است. طراحی و توسعه وب ، برنامه نویسی ، گرافیک و ارتباط تصویری ، عکاسی ، بازاریابی ، تبلیغات ، مدیریت ، روانشناسی ، جامعه شناسی و امور مالی از مهارت های تیم شبدیز هستند.

چشم انداز ما

چشم انداز ما

روزی در آینده نه چندان دور خواهد رسید که گوشی های هوشمند دیگر ابزار بازی نخواهند بود و شبکه های اجتماعی هم مکانی برای وقت گذرانی نخواهند بود . تبلت شما احتمالا حیاتی ترین وسیله کسب و کار شما خواهد شد و اینترنت از تلفن برای شما ضروری تر می شود. ما امروز در حال آماده شدن برای آینده هستیم.